W którym miejscu dostanę lustra wykonywane na zamówienie w Warszawie?

marekwolski

W którym miejscu dostanę lustra wykonywane na zamówienie w Warszawie?

Postautor: marekwolski » 20 wrz 2016, 13:14

Cześć. Szukam ciekawych luster do domu. Myślę nad czymś unikalnym i w miarę rozsądnych pieniądzach. Tradycyjne lustra z marketów raczej nie będą się nadawały. Jest to związane z kształtem powierzchni lustra a, także jego wymiarami. Przykładowo do jednej z łazienek potrzebuję lustra w kształcie trójkąta prostokątnego. Dokładnie wiem co napiszecie, po co umieszczać lustro koło skosów na poddaszu. Nie mam po prostu innego wyboru. Następne lustro potrzebuje do naszej łazienki w domu. To lustro będzie bardzo duże. Jego powierzchnia to 9m2. Więc jego kupienie w markecie jest niemożliwe. Dlatego muszę znaleźć dane kontaktowe na porządnych szklarzy ze stolicy, którzy są w stanie wykonać takie zlecenie.

podobne tematy:

adaswolski

Gdzie dostanę lustra wykonywane na zamówienie w stolicy?

Postautor: adaswolski » 20 wrz 2016, 13:36

Dzień dobry. Rzeczywiście posiadasz znaczne oczekiwania związane z lustrami do domu. Na wstępie Ci napiszę, że takie rozwiązania będą dość drogie, więc powinieneś przestać myśleć o niskiej cenie. Jak chodzi o dobrych fachowców to ta firma robi niekonwencjonalne lustra na zamówienie w Warszawie . U mnie w domu zamontowali oprócz luster, także kabiny prysznicowe. Jestem zadowolonych z ich roboty, dlatego powinieneś rozważyć ich ofertę. Przykładowa realizacja Obrazek - sam widzisz, że są to dość oryginalne i niekonwencjonalne rozwiązania. Jeżeli szukasz innych ofert do porównania to możesz skorzystać z portali z ogłoszeniami firm. Na takich portalach można umieścić też swoją ofertę i poczekać na odpowiednich wykonawców.