Szukam firmy, która oferuje platformy towarowe


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Szukam firmy, która oferuje platformy towarowe

Postautor: alinasobol » 28 wrz 2016, 12:34

Witam szanownych forumowiczów. Powiem na początku o co mi chodzi, a później rozwinę temat. Poszukuję firmy, która zajmuje się montażem wind towarowych na potrzeby restauracji. Potrzebuję niedużej windy do mojego motelu, który ma dwu poziomową jadalnie. Udźwig windy nie musi być duży. Widną będą przemieszczały się potrawy w naczyniach. Więc maksymalne obciążenie to 100 kilo. Nie mam za dużo powierzchni na jej montaż, dlatego nie jestem w stanie skorzystać ze standardowych wind. Jestem ciekaw, czy ktoś z was miał do czynienia z podobnym problemem i udało mu się zamontować taką platformę towarową w swojej restauracji.

podobne tematy:

michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:26

Szukam firmy, która sprzedaje dźwigi hydrauliczne

Postautor: michalgos » 28 wrz 2016, 12:54

Witaj. Parę lat temu to może miałbyś kłopot ze znalezieniem producenta takich rozwiązań. Teraz bez większych kłopotów znajdziesz firmę, która zajmuje się montażem dźwigów towarowych o nietypowych gabarytach. Przykładem jest ta firma - https://e-position.pl/2021/07/20/aranzacje-wnetrz, która specjalizuje się w budowaniu dźwigów towarowych dla gastronomii. Tak, więc nie musisz się martwić o to, że nie masz dużo miejsca na zamontowanie platformy towarowej w twoim pensjonacie. Nowoczesne widny nie wymagają za wiele wolnej przestrzeni. Też można zamontować cały ich mechanizm na zewnątrz budynku lub na dachu.

podobne tematy:


Wróć do „Frywolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości