Czy opłaca się sprzedawać tego rodzaju meble w sklepie z meblami?


marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy opłaca się sprzedawać tego rodzaju meble w sklepie z meblami?

Postautor: marekwolski » 21 cze 2016, 13:04

Dzień dobry. Dostałem ofertę na promocję i sprzedaż mebli tej firmy z Niemiec: http://jfmfurniture.de/konferenzmobel . Meble są wysokiej jakości i świetnie się prezentują. Moją wątpliwość budzi kwestia, że są porównywalne cenowo z polskimi producentami, którzy mają ugruntowaną renomę na rynku. Nie mam pojęcia, czy słabo znana fabryka meblowa będzie się dobrze sprzedawała w Polsce. Jak zdecyduję się na współpracę to będę musiał poświęcić jakąś część salonu na ekspozycję tych mebli. Więc nie będę wstanie prezentować, aż tylu mebli dotychczasowych producentów. Co sądzicie o tych meblach. Czy osobiście kupilibyście je dla siebie?

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:59

Czy opłaca się sprzedawać tego typu meble w sklepie z meblami?

Postautor: adaswolski » 21 cze 2016, 13:10

Dzień dobry. Trudne pytanie zadałeś. Po pierwsze to ważny jest biznesplan. Czy opłaca ci się ich meble sprzedawać? Jeśli masz większy zysk na ich produktach to należy ten pomysł przemyśleć. Może uda ci się dostać wyłączność na twoje miasto. To też, jest ogromny plus. Nie będziesz miał konkurencji pośród innych salonów. Mi podobają się meble podanej przez ciebie firmy. Przykładowo te: Obrazek meble są bardzo interesujące i sam bym je nabył. Natomiast najważniejsze są w tym biznesie warunki współpracy z fabryką. Jaki masz okres płatności za meble, które otrzymasz na ekspozycję. Nie znając podstawowych danych można wróżyć z kryształowej kuli. Jak chodzi o konkurencje z naszymi producentami to nie powinieneś o to martwić. Ludzie coraz mniej uwagi przywiązują do marki. Istotny jest wygląd a następnie cena zakupu.

podobne tematy:


Wróć do „Frywolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości