Strona 1 z 1

Niedrogi protetyk w Radomiu potrzebny od zaraz

: 23 maja 2016, 10:04
autor: adambyczek
Cześć, poszukuje na cito sprawdzonego protetyka w Radomiu. Mam straszny kłopot z moim uzębieniem. Na okrągło kruszą się plomby. Nie wiem co z tym zrobić? Proszę o pomoc w tej kwestii. Oczywiście nie chodzi mi o państwowe przychodnie.

podobne tematy:

Niedrogi protetyk w Radomiu na wczoraj

: 23 maja 2016, 10:51
autor: michalgos
Cześć. Miałem identyczny kłopot ze swoimi piątkami. Byłem przynajmniej u trzech stomatologów nim trafiłem do właściwego. Zawsze chodziłem prywatnie i miałem nadzieję, że są to odpowiedni dentyści. Pomyłka, płaciłem tylko jak za dobrych lekarzy. Jeden to jak dzwoniłem, że znów mi wypadła plomba to całą rodzinne pochował. Człowiek uczy się na błędach. Dopiero jak poszukałem w wyszukiwarce to znalazłem ten gabinet: http://danuta-majewska.pl/protetyka-radom i dopiero wtedy miałem zrobione porządnie zęby. Lekarka jest już prawię na emeryturze, nie ma u niej kolejek. Natomiast zęby robi fenomenalnie. Polecam ją każdemu. Ceny też są normalne.

podobne tematy:

Sprawdzony protetyk w mieście Radom potrzebny od zaraz

: 23 maja 2016, 10:55
autor: alexsys76
Cześć, z tymi prywatnymi dentystami to już tak to wygląda. Niby każdy z nich super robi, a tak naprawę jest ich mało w Radomiu, którzy znają się na swojej robocie.

podobne tematy: