Strona 1 z 1

Czy ktoś może coś powiedzieć o tych dekarzach?

: 23 maja 2016, 9:23
autor: marekwolski
Dzień dobry, buduje dom jednorodzinny niedaleko Kielc. Jestem na etapie robienia więźby dachowej. Miałem już jedną ekipę dekarzy, którzy niestety nie sprawdzili się. Mój dach ich przerósł i nie potrafili go położyć, więc byłem zmuszony ich pogonić. Szukałem w wyszukiwarce i znalazłem bazę firm dekarskich z Kielc https://bipgov.pl/2021/11/29/rehabilitant-sportowy-rzeszow-czy-warto-jest-wybrac-sie-na-nia-prywatnie-czy-korzystniej-zaczekac-na-wizyte-u-lekarza-na-nfz , natomiast wzięcie dekarzy w ciemno raczej odpada. Szkoda mi już nerwów i mojej kasy na zniszczony materiał. Dlatego zwracam się do was z zapytaniem. Może ktoś z was zna jakiś solidnych dekarzy z okolic Kielc.

podobne tematy:

Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tych ludzi?

: 23 maja 2016, 9:43
autor: michalgos
Dzień dobry, jestem w stanie Ci polecić firmę Dach Maar z Kielecczyzny. Brygada bardzo solidna, nie pijąca. Ludzie znają się na rzeczy i nie było z nimi żadnych problemów. Więc możesz ich w ciemno brać do swojego dachu. Pozostałych firm z tego portalu niestety nie znam.

podobne tematy:

Czy ktoś korzystał z usług tych dekarzy?

: 23 maja 2016, 9:47
autor: alexsys76
Witaj, jak wystąpił taki problem z dekarzami to może być ciężko znaleźć chętnych aby poprawiali po poprzednikach. Nie mam pojęcia jak to się prezentuje faktycznie, lecz jeśli mocno spartaczyli robotę to będzie niełatwo to poprawić.

podobne tematy: