Co sądzicie o tego typie szkoleń?


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Co sądzicie o tego typie szkoleń?

Postautor: alinasobol » 07 paź 2016, 10:10

Cześć. Jestem zawodowym kierowcą, który na co dzień jeździ w firmie transportowej. Wynagrodzenie jest na nie najgorszym poziomie, ale mogły by być większe. Jeden z moich kolegów ma uprawnienia do transportu towarów niebezpiecznych i dzięki temu w innej firmie ma o wiele wyższą pensję niż ja. Tak, więc zacząłem szukać odpowiednich szkoleń http://smartkursyszkolenia.pl/szkolenie-nowoczesne-techniki-sprzedazy , które nadają odpowiednie kwalifikacje. Zastanawiam się nad wyborem jednego z tych, która oferuje podane przeze mnie firma. Natomiast problem w tym, że na żadne z nich nie mogę się zdecydować.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Co uważacie o tego typie kursów zawodowych?

Postautor: tolek1980 » 07 paź 2016, 10:22

Cześć. Sam posiadałem zbliżony dylemat jak ty. Pracowałem jako kierowca TIRów w krajowej firmie spedycyjnej. Jeździłem wyłącznie po Polsce, dlatego zarobki nie były wielkie. Nie chciałem wybierać tras zagranicznych ze względu na małą córkę. Dlatego byłem zmuszony coś innego wymyślić. Zdecydowałem się wówczas tego rodzaju szkolenie jak podałeś w linku. Zrobiłem: szybki kurs ADR i poprzez to mogłem bez problemu zmienić pracę na lepiej płatną. Nadal przewożę ładunki po kraju, ale moja pensja jest znacznie wyższa. Dlatego nie masz się nad czym zastanawiać i rób taki kurs. Jego koszt zwróci się po kilku miesiącach.

podobne tematy:


Wróć do „Frywolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości