Potrzebuje dobrej firmy do wykonania balustrad i ogrodzeń w domu w województwie mazowieckim?


alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Potrzebuje dobrej firmy do wykonania balustrad i ogrodzeń w domu w województwie mazowieckim?

Postautor: alexsys76 » 29 wrz 2016, 11:35

Cześć. Poszukuje dobrej brygady ślusarzy, która wykona dla mnie balustrady ze stali nierdzewnej oraz ogrodzenie wokół mojego domu. Interesuje mnie coś unikalnego, co nie będzie powszechnie stosowanym szablonem. Ogrodzenie pragnę aby były zrobione w dawnym stylu - to chyba kwalifikuje się pod kowalstwo artystyczne. Natomiast balustrady chciałbym, żeby zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Myślałem o połączeniu szkła z drewnem. Nie wiem tylko czy nie będzie to zbyt przytłaczająca koncepcja. Również posiadam wątpliwość czy właściwie wkomponuje się to w nowoczesny wystrój domu. Tak, więc potrzebuje kumatą ekipę ślusarzy z okolic Radomia. Czy ktoś z was może polecić kogoś godnego uwagi?

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Poszukuje rzetelnej firmy do wykonania balustrad i ogrodzeń w budynku jednorodzinnym w województwie mazowieckim?

Postautor: marekwolski » 29 wrz 2016, 11:45

Dzień dobry. Jak dobrze Cię rozumiem to poszukujesz ekipy ślusarzy, która ma wykonać dla ciebie kute balustrady oraz ogrodzenie twojej działki. Szukasz ślusarzy , którzy posiadają zmysł artystyczny? Jak tak to możesz rozważyć ofertę firmy http://metfach.pl , która specjalizuje się w projektowaniu balustrad ze stali nierdzewnej a, także ogrodzeń artystycznych. Dalej dodaję zdjęcie do ich prac: Obrazek . Zerknij czy myślisz o czymś w ten deseń. Jeśli tak to mogę Ci ich polecić z czystym sercem. W naszym domu wykonywali balustrady ze stali nierdzewnej i jestem bardzo zadowolony z ich usług. Brygada zrobiła wszystko jednego dnia i zostawiła dom tak jak go zastała. Wszystko posprzątali po sobie, co jest rzadkością u budowlańców.

podobne tematy:


Wróć do „Frywolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości