Czy mogę samemu wypozycjonować stronę na frazę dźwigi towarowe


marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy mogę samemu wypozycjonować stronę na frazę dźwigi towarowe

Postautor: marekwolski » 16 wrz 2016, 12:15

Dzień dobry. Od dłuższego czasu wertuje tematy , które wiążą się z marketingiem internetowym. Najbardziej interesującą formą promocji jest w moim odczuciu pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach. Przeczytałem związanych z tym tematem wiele artykułów, mam już za sobą jedno szkolenie z pozycjonowania stron. Tak, więc uważam, że potrafię samemu podziałać coś w tym temacie. Chciałbym wypromować swoją witrynę internetową na następujące hasło: dźwigi towarowe i tu mam dwa pytania. Czy warto inwestować w dedykowane zaplecze dla tego typu słów kluczowych jak: windy towarowe oraz czy dzienna ilość tworzonych linków wpływa na wzrost pozycji. Chodzi mi czy jeśli zbuduje dzisiaj 100 odnośników a jutro 10 będzie to negatywnie oddziaływało na pozycjonowanie strony?

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:59

Czy mogę samemu wypromować stronę na hasło windy towarowe

Postautor: adaswolski » 16 wrz 2016, 12:33

Witam kolegę. Jak mniemam, że troszkę liznołeś tematu związanego z pozycjonowaniem strony WWW w wyszukiwarce. Po pierwsze podane przez ciebie hasło: windy towarowe nie zalicza się do najłatwiejszych i zaczynającemu pozycjonerowi będzie dość ciężko ją samodzielnie wypromować. Natomiast do odważnych świat należy i możesz próbować swoich sił. Problemem będą oczywiście linki, które powinieneś pozyskać i ich liczba. Na dzień dzisiejszy bez właściwych programów ciężko jest wykonywać pozycjonowanie. Linki możesz tworzyć ręcznie, ale musisz je podlinkować. Tu właśnie są potrzebne programy. Jeśli chodzi o budowanie zaplecza to jak najbardziej jest to właściwy kierunek działań. Natomiast ilość pozyskiwanych odnośników nie powinna być za duża. Należy je tworzyć regularnie. Dzisiaj np: 20 odnośników, nazajutrz 25 linków, pojutrze 15 linków. Wtedy wygląda to w miarę naturalnie.

podobne tematy:


Wróć do „Frywolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości