Strona 1 z 1

Czy warto oddawać ciuchy do krawca?

: 16 maja 2016, 11:46
autor: michalgos
Witam Państwa. Ostatnio wspólnie z żoną robiliśmy porządki w naszych szafach. Okazało się, iż posiadamy dużo odzieży, która jest w dość dobrym stanie. Natomiast większość z nich już na nas nie pasuje. Zrodziło się pytanie czy jesteśmy coś w stanie z tym zrobić. Ja zaproponowałem krawca, lecz nie wiem jak wygląda to cenowo i czy w dzisiejszych czasach opłaca się przerabiać ciuchy?

podobne tematy:

Poszukiwany dobry Krawiec

: 16 maja 2016, 12:38
autor: adambyczek
Cześć to zależy co chcesz w niej przerobić. Jak chcesz ją zwężać to nie stanowi to problemu. Ceny też nie są wygórowane za taką przeróbkę krawiecką. Natomiast jak chcesz całkowicie ją przerabiać to sobie to odpuść. Tu masz listę zakładów krawieckich http://polecamspeca.pl/krawiec - wyślij maila lub zadzwoń do kilku i poznasz odpowiedź na swoje pytanie. Trudno doradzić coś przez komputer nie oglądając twoich ciuchów.

podobne tematy:

Poszukiwany dobry Krawiec

: 16 maja 2016, 12:56
autor: alinasobol
Nie mam pojęcia czy w ogóle teraz krawcowe się takimi rzeczami zajmują. Z tego co mam pojęcie to albo szyją coś od nowa lub wszywają zamki. Natomiast możesz zadzwonić do nich, nic to Cię nie kosztuje.

podobne tematy:

Czy warto oddawać ciuchy do krawca?

: 16 maja 2016, 13:25
autor: michalgos
Dzięki wszystkim za udzielone odpowiedzi. Sprawdzę wskazaną przez ciebie stronę www i zobaczę czy mój pomysł ma sens.

podobne tematy: